Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Karta loje Mafia III

Kodi i produktit:
201376
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,270 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luaj me këto letra dhe krijo efektin e Mafia III edhe në lojë tavoline. Paketimi përmban një set standard prej 52 kartave + dy Joker-ave në një letër me kualitet të lartë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE