Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë me tabelë Batman - Gotham City Citiscape 4D

Kodi i produktit:
248305
EAN:
7148325110462
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
2. 11. 2018
Prodhuesi:
DC
Seri për lojëra:
Batman

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,950 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja puzzle 4D me një panoramë të qytetit Gotham të superheroit Batman, që është i famshëm për komikët dhe lojërat popullore me Batman në rolin udhëheqës të DC Comic. Loja në shtresën e parë ka 1000 pjesë puzzle kurse në shtresën e dytë 200 copë. Paketa përfshin gjithashtu një udhëzues zyrtar për Gotham City, ku mund të lexoni gjithçka që ju ka interesuar ndonjëherë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7148325110462
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
2. 11. 2018
Prodhuesi:
DC
Seri për lojëra:
Batman

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE