Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë me tabelë Batman - Gotham City Citiscape 4D

Kodi i produktit:
248305
EAN:
7148325110462
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
2. 11. 2018
Prodhuesi:
DC
Seri për lojëra:
Batman

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,800 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja puzzle 4D me një panoramë të qytetit Gotham të superheroit Batman, që është i famshëm për komikët dhe lojërat popullore me Batman në rolin udhëheqës të DC Comic. Loja në shtresën e parë ka 1000 pjesë puzzle kurse në shtresën e dytë 200 copë. Paketa përfshin gjithashtu një udhëzues zyrtar për Gotham City, ku mund të lexoni gjithçka që ju ka interesuar ndonjëherë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7148325110462
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
2. 11. 2018
Prodhuesi:
DC
Seri për lojëra:
Batman

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE