Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë tavoline Monopoly - Uncharted

Kodi i produktit:
227556
EAN:
5036905001892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
9. 12. 2017
Lokalizimi:
Anglisht
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,320 Lekë
Ju kurseni : 3,290 Lekë  (35%)
6,030 Lekë * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndiqni Nathan Drake në rrugën e tij drejt thesarit ashtu siç e kujtojmë atë nga të gjitha lojrat. Në lojë ju do të gjeni të gjitha vendndodhjet e njohura, nga tempujt amazonian deri tek anija e Avery duke e marrë rrugën nëpër nëntokën e Londrës dhe Madagaskar. Ndërtoni shtëpi dhe hotele në destinacionet tuaja të preferuara nga loja. Kjo është një lojë klasike Monopoly me rregullime të pazakonta. Loja është plotësisht në gjuhën angleze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5036905001892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
9. 12. 2017
Lokalizimi:
Anglisht
Prodhuesi:
Sony
Seri për lojëra:
Uncharted
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE