Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lojë tavoline 7 Wonders: Babel

Kodi i produktit:
247612
EAN:
5425016923115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Kartë
Kodi:
5425016923115
Koha e lojës [min]:
30

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

7 Wonders: Babel është një edicion tjetër i lojës së tavolinës - 7 Wonders (të njohura si shtatë mrekullitë e botës). Përmban dy risi, e para është që ju jeni në gjendje të hartoni katër pjesët e rrethit para ndeshjes dhe e dyta për të financuar kullën Babilonase, ku para secilës epokë zgjidhet ngjyra e kartës, e cila pastaj është në gjendje të paguajë kompensimin e ndërtimit . Nëse ndërtesa paguhet, lojtarët do të marrin një bonus të mirë, në të kundërtën marrin një dënim. Në paketën e kësaj loje përfshihen: bordi prej letre i lojës, 24 pjesët e kullës së Babel-it, 15 karta ndërtuese, një shënim për pjesëmarrje në lojë, çipet ndërtuese, libri për shënimin e rezultateve të secilit lojtar, dhe një fletë e cila ju informon në gjuhën angleze për rregullat e lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5425016923115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Kartë
Kodi:
5425016923115
Koha e lojës [min]:
30
Lansuar:
24. 1. 2019
Lokalizimi:
Anglisht
Mosha e rekomanduar:
10
Numri i lojëtarëve:
2-7
Prodhuesi:
Blackfire
Seri për lojëra:
7 mrekullitë e botës
Tematika:
Antikitet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE