Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë tavoline Charterstone

Kodi i produktit:
247293
EAN:
8590228034212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Ekonomi
Koha e lojës [min]:
60
Lansuar:
8. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,380 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrim i lojes i kopjuar nga një përrallë, por ajo përshtatet në mënyrë të përkryer. Charterstone ka disa pjesë që mund të duken të çuditshme, por si rezultat ata bëjnë pjesë të shkëlqyeshme të lojës. Të gjithë ju jeni duke konkurruar për pozitën e parë, por më e rëndësishmja ju jeni duke shijuar historinë që po zhvillohet për 12 ndeshje. Është një element i lojrave Legacy, por asgjë nuk mbaron me ndeshjen e parë. Ju mund të ktheheni për hakmarrje në çdo kohë në një bordin e lojërave që keni krijuar tashmë. Në fillim, ju do të zbuloni zonën e lojrave, të bardhë dhe të gatshëm për sfidën e parë. Çdo gjë përshkruhet hap pas hapi. Rregullat e thjeshta dhe gjithmonë ju tregojnë kur keni diçka për të bërë. Ju do të hapni gradualisht pjesë të reja të lojës dhe bast në lojrat pl ac. Ju luani jo vetëm kundër të tjerëve, por edhe me kalimin e kohës. Më shumë se 350 karta, mbi 230 pjes prej druri, 36 monedha metalike, bordi i lojërave të dyfishtë, përbërës shtesë dhe rregullat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590228034212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Ekonomi
Koha e lojës [min]:
60
Lansuar:
8. 1. 2019
Lokalizimi:
Çeke
Mosha e rekomanduar:
14
Numri i lojëtarëve:
1-6
Prodhuesi:
Albi
Tematika:
Histori, mesjetë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE