Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë tavoline Cover Names - Duet

Kodi i produktit:
250822
EAN:
8595558302970
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Komunikim, grupore
Kodi:
8595558302970
Koha e lojës [min]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,550 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595558302970
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Komunikim, grupore
Kodi:
8595558302970
Koha e lojës [min]:
15
Lansuar:
8. 1. 2019
Lokalizimi:
Çeke
Mosha e rekomanduar:
11mm
Numri i lojëtarëve:
2
Prodhuesi:
Mindok
Tematika:
Soucasnost

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE