Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë tavoline Jumanji (EN)

Kodi i produktit:
266174
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060550750034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Me zarë
Kodi:
5060550750034

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,950 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lojë tavoline që e dinë dhe e duan të gjithë. Jumanji do ju rikthej në fëmijërinë tuaj, dhe njëkohësisht ju fton në një botë të re. Rregullat e lojës janë në gjuhën angleze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060550750034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Me zarë
Kodi:
5060550750034
Koha e lojës min:
45
Lansuar:
10. 8. 2019
Lokalizimi:
Anglisht
Mosha e rekomanduar:
8
Numri i lojëtarëve:
2-4
Prodhuesi:
Hasbro
Seri për lojëra:
Jumanji
Tematika:
Fantazi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE