Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë tavoline Mars: Theraformation - Colony

Kodi i produktit:
246370
EAN:
8595558303304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Strategji
Kodi:
8595558303304
Koha e lojës [min]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo lojë ju sjell një përvojë të mrekullueshme kuptimplotë nëse luhet mes miqësh. Përfshin 49 karta projekti, 5 karta korporate, 11 pllaka kolonie, 1 pllakë flotë, 1 pllakë e përgjithshme, 8 anije, 8 kube të bardha dhe 1 set rregullash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595558303304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Strategji
Kodi:
8595558303304
Koha e lojës [min]:
120
Lansuar:
22. 11. 2018
Lokalizimi:
Çeke
Mosha e rekomanduar:
12
Prodhuesi:
Mindok
Tematika:
Sci-fi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE