Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lojë tavoline Witcher - Vesemir

Kodi i produktit:
250661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
6. 12. 2018
Prodhuesi:
CD Projekt
Seri për lojëra:
The Witcher

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja puzzle nga seritë "Heroes of the Witcher" ofron një fotografi të bukur nga loja elektronike Witcher në dy seri. Pakoja luksoze ofron një kuti premium me 5 enigma, një poster me fotografi nga video loja dhe një çantë për vendosjen e enigmave me llogon e një ujku të bardhë. Numri i copëzave: 1500. Dimensionet 58 x 85 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
6. 12. 2018
Prodhuesi:
CD Projekt
Seri për lojëra:
The Witcher

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE