Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lojë tavoline Zombicide: Wulfsburg

Kodi i produktit:
250440
EAN:
8594054918388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Co-op
Kodi:
8594054918388
Koha e lojës [min]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ditët e para të luftës me zombët e lanë mbretërinë në gërmadha. Vetëm më të fortit dhe më të aftit prej nesh mbijetuan nga përmbytja e madhe e zombies. Nuk kishim idenë se sa pushtimi ishte përhapur para se të mësonim se forcat e mbretit ishin shpërndarë si gjethe në erë dhe pjesa më e madhe e qyteteve të mëdha ra. Megjithatë, ka zëra se një pjesë e vogël e njerëzve të guximshëm po mbajnë ende Wulfsburg. Nëse kthehemi në një qytet, marrim të gjitha!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594054918388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategori e lojërave:
Co-op
Kodi:
8594054918388
Koha e lojës [min]:
60
Lansuar:
24. 1. 2019
Lokalizimi:
Anglisht
Mosha e rekomanduar:
14
Numri i lojëtarëve:
1-10
Prodhuesi:
Blackfire
Seri për lojëra:
Zombicide
Tematika:
Histori, zombi, kohë mesjetare

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE