Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller Xbox ONE S, Minecraft Pig (PC, Xbox ONE), rozë

Kodi i produktit:
221312
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842182323
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00053
Ngjyra:
Rozë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller Microsoft Xbox ONE S është elegant, me ngjyrë rozë dhe është ergonomik. Mbështet teknologjinë Bluetooth dhe motorë dridhës me impulse të fuqishme për përvojën të paharrueshme. Ka portë për kufje 3.5mm.

Ka menu të butonave dhe pamje për navigim më të lehtë. Mundëson profile të ndryshme dhe është kompatibile me KitX Rechargeable One Kit, Xbox One Chat Headphone, dhe Xbox One Stereo Headphone.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842182323
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00053
Ngjyra:
Rozë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE