Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller Xbox ONE S Wireless, Gears 5 (PC, XONE S)

Kodi i produktit:
268233
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842461039
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,740 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Formimi ergonomik së bashku me një sipërfaqe që nuk rrëshqet dhe një kontroll shtesë sigurojnë një kontroll të fortë dhe të sigurt, kështu që ju mund të përqendroheni vetëm në veprim. Ekzistojnë gjithsej 10 butona, 2 leva me përgjigje të shpejtë dhe planifikimi i butonave me porosi. Funksioni Impulse Trigger është përgjegjës për reagimet që shtrëngojnë dorën tuaj dhe me tronditjen më të vogël. Gamepad është i pajisur me një 3.5 mm jack, falë saj ju mund të lidhni pothuajse çdo kufje dhe të shtoni në lojë me tinguj 3D të rregulluar në mënyrë të përsosur. Driver punon përmes Bluetooth, lidhja është shumë e qëndrueshme. Përveç kësaj, falë kësaj teknologjie ju do të keni mundësi të luani lojërat tuaja të preferuara në kompjuterë, tablet që funksionojnë me Windows 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842461039
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00131
Lansuar:
27. 8. 2019
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE