Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller Xbox ONE S, wireless, Sport Red (PC, Xbox ONE)

Kodi i produktit:
255342
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842417913
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00126

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,230 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është kontroller me dizajn ergonomik, teknologji me brez të dyfishtë - Bluetooth dhe "Impulse Trigger" të fuqishëm për një eksperiencë perfekte të lojës. Përshtatet mirë në dorën tuaj dhe të gjitha butonat janë të dizajnuara për përdorim të lehtë. Mund të lidhet me kufje përmes konektorit stereo 3.5 mm. Gjithashtu në konzolë mund të lidhen deri në 8 "drivers wireless". Navigimi është shumë i thjeshtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842417913
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WL3-00126
Lansuar:
22. 2. 2019
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE