Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konzolë XBOX ONE S All-Digital, 1TB, + FIFA 20, Minecraft, Fortnite, Sea of Thieves, e bardhë

Kodi i produktit:
269062
Besueshmëria:
100 %
EAN:
88984252081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
NJP-00059

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
50,280 Lekë
Ju kurseni : 15,140 Lekë  (30%)
35,140 Lekë * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem lojërash ofron përvojë të përsosur argëtimi. Mbështet plotësisht videon 4K UHD dhe cilësinë HDR. Është 40% më i vogël sea paraardhësi i tij mirëpo ka të integruar burimin e energjisë dhe ka kapacitet 1TB. Përfshin poashtu kontroller me wireless dhe kupon për lojërat: FIFA 20, Minecraft, Fortnite dhe Sea of Thieves.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
88984252081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
NJP-00059
Lansuar:
5. 9. 2019
Lloji:
Xbox ONE S All-Digital
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XBOX ONE S All-Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE