1 / 8
E shitur
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
Foto e Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB

Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
129.67 €
65.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 54.81 €
Ju kurseni 63.89 €
-50%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky hard disk për kompjuterë është i teknologjisë SSD dhe ka format M.2 2280. Kapaciteti i tij është 512GB. Përdor ndërfaqe PCIe Gen3 x4 dhe mbështet NVMe. Shpejtësia e tij e leximit/shkrimit është respektivisht 3500/2400 MB / s (CDM). Është i pajisur me ndriçim të mrekullueshëm RGB LED. SSD-të karakterizohen nga rezistenca e lartë ndaj goditjes dhe dridhjes dhe konsumi i ulët i energjisë. Ata garantojnë fillimin më të shpejtë të sistemit, aplikimet dhe ruajtjen në krahasim me HDD-të konvencionale.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
12. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Formati i diskut:
M.2 2280
Dizajnuar për:
PC
Drita e pasme:
Po (RGB)
Modeli i diskut:
3D TLC, SSD
Leximet IOPS:
300 000
Hyrjet IOPS:
240 000
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Gjerësia mm:
22
Lartësia mm:
8
Trashësia mm:
80
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
13,4
Kapaciteti i diskut [GB]:
512
Shpejtësia e leximit MBs:
3500
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1900
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
320
Prodhuesi:
ADATA
EAN:
4710273771113
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 512GB
65.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo