1 / 2
Foto e Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 3m, e zezë
Foto e Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 3m, e zezë

Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 3m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.84 €
8.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.37 €
Ju kurseni 0.99 €
-10%

Vetëm edhe 10
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PremiumCord është një kompani e mirënjohur në treg për prodhimin e aksesorëve cilësor për pajisjet tuaja. Kjo kabllo e tipit USB 2.0 është e përshtatshme për të gjitha atë pajisje të cilat posedojnë një port USB qoftë 2.0 apo 1.0. Përkundër cilësisë, ajo çka e bën më tepër efikase këtë kabllo është gjatësia prej 3 m.
Kodi i prodhuesit:
8592220005993
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
3
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8592220005993
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 3m, e zezë
8.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo