1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord 6P4C plug - 6P4C plug 15m, e zezë

Kabllo PremiumCord 6P4C plug - 6P4C plug 15m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.86 €
6.86 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.72 €
Ju kurseni 0.99 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo telefonike e përshtatshme për lidhjen e telefonave, shpërndarësve DSL, ruterëve DSL dhe modemëve. Përfundimi 2x RJ-11 (6P4C) plug, materiali CCA, gjatësi 15 m.
Lansuar:
5. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Rrjet, telefon
Nga konektori:
RJ-11 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-11 (femër)
Kodi:
Tk6-15b
Gjatësia m:
15
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
4040849503207
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord 6P4C plug - 6P4C plug 15m, e zezë
6.86 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo