1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord HDD Serial ATA 16cm

Kabllo PremiumCord HDD Serial ATA 16cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4.28 €
3.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.23 €
Ju kurseni 0.40 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo përshtatëse zgjeron kabllon Serial Ata me 16 cm. Është e përshtatshme për hard disqet HDD me shpejtësi të lartë, CD dhe më shumë. Lidhet direkt me lidhësin SATA.
Lansuar:
8. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Drive, PC, hard disk, burim energjie
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
2
Nga konektori:
SATA (power)
Për lidhës:
SATA (power)
Kodi:
Kfsa-10
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8592220004002
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord HDD Serial ATA 16cm
3.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo