1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord HDMI 2.1 High Speed ??8k / 60Hz + Ethernet, 1.5m, e zezë

Kabllo PremiumCord HDMI 2.1 High Speed ??8k / 60Hz + Ethernet, 1.5m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.82 €
13.82 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 11.52 €
Ju kurseni 0.99 €
-7%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo HDMI me kualitet të lartë për të lidhur dy pajisje audio-vizuale që mbështesin ndërfaqen HDMI 2.1. Kabllo është e mbrojtur, mund të transmetojë audio dhe video digjitale, dhe mbështet mbrojtjen digjitale të përmbajtjes HDCP. Në të njëjtën kohë, ajo integron Ethernet me shpejtësi të lartë, kështu që mund ta përdorni për rrjetet kompjuterike të pajtueshme.
Lansuar:
21. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Blu-Ray Player, DVD, Monitor, TV
Verzioni:
HDMI 2.1
Lidhësit:
HDMI
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Kodi:
Kphdm21-015
Gjatësia m:
1.5
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
HDCP
EAN:
8592220018146
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord HDMI 2.1 High Speed ??8k / 60Hz + Ethernet, 1.5m, e zezë
13.82 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo