1 / 3
Foto e Kabllo PremiumCord MHL 2.0 (micro USB/HDTV) në HDMI 1.5m
Foto e Kabllo PremiumCord MHL 2.0 (micro USB/HDTV) në HDMI 1.5m
Foto e Kabllo PremiumCord MHL 2.0 (micro USB/HDTV) në HDMI 1.5m

Kabllo PremiumCord MHL 2.0 (micro USB/HDTV) në HDMI 1.5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
34.72 €
32.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.37 €
Ju kurseni 1.88 €
-6%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Falë këtij përshtatësi të kualitetit të lartë, ju mund të lidhni shpejt dhe lehtë telefonat celularë modernë me monitorët ose televizorët LCD. Në ekranin e madh, mund të luani filma, shikoni videot dhe fotot, të luani lojëra ose të kërkoni në internet në mënyrë të përshtatshme. MHL është një kombinim i teknologjive mikro USB dhe HDMI në një port të vetëm. Përshtatësi është i përshtatshëm për të gjitha telefonat celularë të pajisur me MHL (Samsung Galaxy S2, HTC Evo 3D dhe të tjerë). Ai konverton të dhënat nga formati MHL në standardin HDMI, dhe mbështet rezolucion 25-75MHz. Kabllo ka një lidhje mikro USB, ku ju nevojitet karikimi, futni karikuesin e telefonit me lidhësin Micro USB. Për të mbështetur plotësisht funksionalitetin MHL, si telefoni ashtu edhe televiziori duhet të mbështesin funksionalitetin MHL.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
Gjatësia [m]:
1.5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
HDMI, micro USB
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
FullHD, MHL 2.0
EAN:
8592220012298
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord MHL 2.0 (micro USB/HDTV) në HDMI 1.5m
32.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo