1 / 3
E shitur
Foto e Kasë kompjuteri 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, e zezë
Foto e Kasë kompjuteri 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, e zezë

Kasë kompjuteri 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
141.05 €
126.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 105.00 €
Ju kurseni 15.06 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pjesa e brendshme e Gamer 3 është e pajtueshme me pllakat e formatit ATX, kartelat grafike deri në 400 mm të gjata dhe ftohësit CPU deri në 165 mm të lartë. Ofron gjithashtu ndarje të brendshme 2x 3.5 " dhe 2-4x 2.5" për konfigurimin e dëshiruar të HDD / SSD-ve. Kasa mbështet burimet e formatit ATX. Gamer 3 ka gjithsej gjashtë pozicione të ventilatorëve. Ekzistojnë 2x pozicione të sipërme për ventilatorët 120 mm, 3x pozicione të përparme për ventilatorët 120 mm dhe 1x pozicion i pasmë për ventilatorë 120 mm. Seti i ventilatorëve ARGB përfshin 4x ventilatorë 120 mm ARGB LED. Sa i përket pjesës së jashtme, krijuesit zgjodhën një model modern elegant. Në panelin e sipërm, ka 2x porte USB 2.0 dhe 1x port USB 3.0 ku mund të lidhni me lehtësi një shumëllojshmëri të periferikëve, si maus, tastierë, disqe të jashtëm dhe pajisje të tjera, dhe 2x porte audio për lidhje të përshtatshme për kufje dhe mikrofon. Kasa është e formatit miditower me madhësi prej 450 x 200 x 495 mm.
Lansuar:
31. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (1x)
Materiali:
Ocel
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, ndriçim, anësore transparente, ballore transparente
Drita e pasme:
Po (RGB)
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2-4x), brendshëm 3,5" (2x)
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Ftohës të montuar:
4x120mm RGB
Vende për ftohës:
Sipërm 2x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Kodi:
ML-GAMER3-ARGB
Numri i ftohësve të montuar:
4
Gjerësia mm:
200
Lartësia mm:
495
Trashësia mm:
450
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia maksimale e kartës mm:
400
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
165
Prodhuesi:
1stCool
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX
Numri i hapësirave për karta:
7
EAN:
8594192890492
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë kompjuteri 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, e zezë
126.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo