Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri

Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
1,393.94 €
1,473.82 €
-6%

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky kompjuter është i pajisur me disa karakteristika të shkëlqyera. Baza e këtij kompjuteri është një procesor 6-core Intel Core i5 11400F, i cili funksionon me një frekuencë 2.6 GHz deri në 4.4 GHz. Procesori plotësohet me 16 GB memorie operative DDR4 DIMM (slot). Përpunimi i figurës është kujdesur nga karta grafike NVIDIA GeForce RTX 3060. Hard disku 512 GB SSD M.2 PCIe (slot) shërben për të ruajtur të dhënat. Disku optik mungon. Ndërfaqet përfshijnë DisplayPort, HDMI, RJ-45, 6 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 2 porte USB 2.0 Type-A. Kompjuteri mbështet standardet WiFi a / b / g / n / ac, Bluetooth v5.0 dhe lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Konsumi i kompjuterit është 500 W. Ky kompjuter vjen pa sistem operativ.
DisplayPort:
Po
Drive optik:
Pa drive
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Rocket Lake - 11. generace
HDMI:
Po
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
12 288
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD-së:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memoria maksimale [GB]:
64
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
11400F (2.6 / 4.4GHz 6-core / 12-thread)
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në:
Asus Czech s.r.o.
Ngjyra:
Gri
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
6
Pesha [kg]:
8
Prodhuesi:
ASUS
Ray-tracing:
Po
RJ-45:
Po
Secure boot:
Po
Sistemi i ftohjes:
Vzduchem
Sistemi operativ:
Bez operacního systému
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia [mm]:
428
Ueb-i i prodhuesit:
asus.com
Vende të memories:
4 (2 të lira)
VR Ready:
Po
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kompjuter ASUS ROG Strix G10CE, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, gri
1,393.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo