Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
Foto e Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi

Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,632.19 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Kompjuteri ASUS ROG Strix G35CG përdor një procesor Intel Core i9-11900KF me 8 bërthama, i cili përmban teknologjinë HyperThreading për multitasking më të lehtë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë në një bërthamë të vetme dhe është i frekuentuar në 3.5 GHz ose deri në 5 GHz kur. overclocking në modalitetin e rritjes. Kompjuteri vjen me 32 GB memorie DDR4 (2 module / 4 slote). Karta grafike NVIDIA GeForce RTX 3090 me 24 GB memorie grafike GDDR6X kujdeset për daljen e videos. Një kombinim i hard disqeve 2x 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe dhe 2 TB HDD është menduar për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet. Ka mjaft porte USB për të lidhur pajisjet periferike të jashtme (6x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 3.1 / 3.2 Gen 2, 2x Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x Type-C 3.1 / 3.2 Gen 2). Sigurisht, ju keni lidhjen e nevojshme të rrjetit 2.5G Ethernet. Furnizimi me energji 850W 80Plus Platinum përdoret për furnizim me energji elektrike. Sistemi operativ Windows 11 Home është i instaluar paraprakisht.
Lloji i procesorit:
Intel Core i9, Intel Core i9
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD, SSD + HDD
VR Ready:
Po, Po
Frekuenca e memories [MHz]:
3200
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1:
2
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar, Dedikuar
RJ-45:
Po
Kapaciteti i diskut SSD [GB]:
2000
Vende të memories:
4 (2 të lira)
Pesha [kg]:
15
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistem operativ:
Windows 11 Home
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Tiger Lake - gjenerata e 11-të
DisplayPort:
Po
TPM 2.0:
Po
Drive optik:
Pa drive
Numri i porteve USB-A 3.1 / 3.2 Gen 2:
1
HDMI:
Po
Kapaciteti i memories së brendshme [GB]:
3 000
Memoria maksimale [GB]:
64
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
2000
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Kapaciteti i memories [GB]:
32
Numri i porteve DisplayPort:
3
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
24 576
Lloji i SSD-së:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në:
Asus Czech s.r.o.
Ray-tracing:
Po
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Secure boot:
Po
Trashësia [mm]:
433
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kompjuter ASUS ROG Strix G35CG, Intel Core i9, 32GB RAM, 2x 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 3090, i zi
4,632.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo