Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
Foto e Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi

Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,809.77 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Kompjuter shumë i fuqishëm i pajisur me një procesor të lartë Intel Core të gjeneratës së 12-të. Çipi përmban një dizajn të ri të arkitekturës hibride që përmirëson performancën dhe efikasitetin e tij. Kompjuteri përfshin një kartë grafike të avancuar GeForce RTX 3070 VENTUS 2X 8G LHR, e cila është e përshtatshme për çdo lojë moderne. Kompjuteri bën përshtypje me dizajnin e tij elegant, i cili dominohet nga një panel anësor transparent dhe drita e prapme LED. Ftohja e fuqishme me ujë kujdeset për uljen efektive të temperaturës së harduerit në kasë. Kasa ka gjithashtu hyrje ajri dhe një hapësirë ​​të madhe të brendshme për instalimin e ventilatorëve. Ky dizajn që shpërndan nxehtësinë nga brenda kasës parandalon mbinxehjen e sistemit me fuqi të lartë. Kompjuteri përfshin procesorin Intel Core i7-12700KF (3.6 GHz, 12 bërthama, 20 threads, deri në 5 GHz). Ai përmban memorie DDR5 me një kapacitet prej 32 GB. M.2 SSD me shpejtësi të lartë, ngarkimi i lojës në sekonda, kapaciteti 1 TB (PCIe GEN4x4 NVMe). Ndërfaqja: Wi-Fi ax, Bluetooth 5.2, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type C, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A, mikrofon në hyrje, dalje për kufje, porte të pasme - USB 3.2 Gen 2x2 Type C, USB 3.2 Gen 2x2 Type A, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 4 x USB 2.0 Type A, 1 x RJ45, 1 x HDMI 2.0 dalje, 1 x DP 1.4 dalje, 1 x PS2, 6 x lidhës audio. Burimi i energjisë 750W ATX. Ka sistem operativ Windows 11 Home.
Çizme e sigurt:
Po
Disk optik:
Pa mekanikë
DisplayPort:
Po
Frekuenca e kujtesës [MHz]:
4 800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Alder Lake - 12. gjenerata
HDMI:
Po
Kapaciteti i diskut SSD [GB]:
1 000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8 192
Kapaciteti i memories së brendshme [GB]:
1 000
Kartelë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3070
Lansuar:
19. 5. 2022
Lloj i kartës së rrjetit:
2,5 GLAN, WLAN
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR5 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD-së:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Modeli i procesorit:
12700KF (3.6 / 5 GHz 12 bërthama / 20 fibra)
Ngjyra:
E zezë
Ray-tracing:
Po
RJ-45:
Po
Sistem operativ:
Windows 11 Home
Sistemi i ftohjes:
Ujë
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Standardet e Wi-Fi:
a/b/g/n/ac/ax
TPM 2.0:
Po
Ueb-i i prodhuesit:
cz.msi.com
Versioni i Bluetooth:
v5.2
VR Ready:
Po
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kompjuter MSI MAG Codex X5 12TD-840EU, Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 3070, i zi
2,809.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo