Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Maus pa kabllo Logitech M280, i zi
Foto e Maus pa kabllo Logitech M280, i zi

Maus pa kabllo Logitech M280, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.76 €
43.50 €
-55%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Mausi në fjalë paraqet kombinimin e përsosur të funksionalitetit, estetikës dhe rehatisë. Ka një formë asimetrike e cila i përshtatet dorës tuaj si dhe sipërfaqe të butë me material gome. Bateria e mausit zgjat deri në 18 muaj. Përmban tre taste. Dimensionet e këtij produkti janë 38.4 x 67.9 x 105.4 mm. Ky maus vjen në ngjyrë të zezë.

Kodi i prodhuesit:
910-004287
EAN:
5099206052543
Lansuar:
2 Qershor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
91
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
3
Gjerësia [mm]:
67.9
Ergonomia:
Për djathtakë
Lëvizje mekanike:
Po
Lloji i baterisë:
AA
Kategoria e peshës:
Mesatar
Rrota:
Mekanike
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Lartësia [mm]:
38,4
Trashësia [mm]:
105,4
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus pa kabllo Logitech M280, i zi
19.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo