Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
Foto e Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US

Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US

Vlerëso
Kodi:
2,066.68 €
2,206.06 €
-7%

*Përfshirë TVSH-në


Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Apple MacBook Pro 13 Touch Bar (M2) ju sjell performancë edhe më të lartë se paraardhësi i tij me procesorin M1. Ai ofron të gjitha veçoritë tuaja të preferuara dhe është MacBook profesional më i lëvizshëm. Ai zgjat një kohë të gjatë në bateri dhe falë ftohjes aktive ruan performancë të lartë edhe në aplikacionet më kërkuese. Me Touch Bar e ri MacBook Pro 13, mund të relaksoheni në modifikimin e videove me definicion të lartë dhe të përdorni aplikacione profesionale kërkuese. Baza e këtij versioni të veçantë të Apple MacBook Pro 13 Touch Bar (M2) është një procesor Apple M2 me 8 bërthama me 10-bërthama GPU dhe 16-bërthama Neural Engine. Procesori përfshin gjithashtu 16 GB RAM. Ekrani 13.3 "Retina IPS ka një rezolucion prej 2560 × 1600 piksele. Një disk 256 GB SSD është gati për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është gjithashtu i pajisur me teknologji wireless Wi-Fi ax dhe Bluetooth 5.0, një palë ndërfaqe Thunderbolt / USB 4, një panel me prekje Touch Bar, lexues të gjurmëve të gishtërinjve Touch ID, kamerë praktike FaceTime HD dhe lidhës audio 3.5 mm. Laptopi përdor macOS si sistem operativ.

Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Gjenerata e procesorit:
Apple M-Series, Apple M-Series
Jetëgjatësia maksimale e baterisë [h]:
20, 20
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Pa taste numerike:
Po, Po
Shtrirja e ngjyrave:
DCI-P3 100%
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M2 8-bërthama, 16GB, 256GB, 10-bërthama GPU, i hirtë (M2, 2022), US
2,066.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo