Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë

Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë

Vlerëso
Kodi:
853.03 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi ASUS Vivobook X712JA punon me një procesor 4-core Intel Core i5-1035G1 1.0 GHz (6M Cache, deri në 3.6 GHz). Gjithashtu plotësohet me 8 GB memorie operative DDR4. Ekrani 17.3 "HD + (1600 x 900) 16: 9 ofrohet nga një kartë grafike e integruar Intel UHD Graphics. Har disku 256 GB SSD M.2 është përgatitur për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është gjithashtu i pajisur me një numër ndërfaqesh, duke përfshirë WiFi, Bluetooth, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm lidhës i kombinuar audio, 1x dalje për kufje, lexues i kartës së memories. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
853.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo