1 / 14
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
Foto e Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë

Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
900.43 €
760.22 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 633.52 €
Ju kurseni 140.21 €
-16%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
11 dhjetor 2023 - 12 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
11 dhjetor 2023 - 12 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Laptopi ASUS Vivobook X712JA punon me një procesor 4-core Intel Core i5-1035G1 1.0 GHz (6M Cache, deri në 3.6 GHz). Gjithashtu plotësohet me 8 GB memorie operative DDR4. Ekrani 17.3 "HD + (1600 x 900) 16: 9 ofrohet nga një kartë grafike e integruar Intel UHD Graphics. Har disku 256 GB SSD M.2 është përgatitur për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është gjithashtu i pajisur me një numër ndërfaqesh, duke përfshirë WiFi, Bluetooth, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm lidhës i kombinuar audio, 1x dalje për kufje, lexues i kartës së memories. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i RAM [GB]:
8
Diagonalja e ekranit ["]:
17.3
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
45
Versioni i Bluetooth:
4.1
Prodhuesi:
ASUS
Kapaciteti i diskut [GB]:
256
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
EAN:
4711081204732
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Laptop ASUS VivoBook X712JA, 17.3 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD graphics, i argjendtë
760.22 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo