Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps
Foto e Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps
Foto e Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps
Foto e Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps
Foto e Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps
Foto e Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps

Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.17 €
30.20 €
-4%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Kartela PCI-Express AXAGON PCEA-PSN zgjeron kompjuterin desktop me 2x porte serike (RS232; DB9). 3 porte nxirren nga një kabllo dhe kur instalohen në një kabinet me profil të ulët, ato zënë 4 slote (me lidhje standarde - 2 slote). Ndërfaqja PCIe 2.0 x1 siguron shpejtësi transferimi deri në 5 Gb / s. Kartela është në përputhje me verzionet e vjetra dhe të reja PCIe (1.0a / 1.1 / 2.1 / 3.0) dhe slotet me më shumë linja (x4 / x8 / x16). Paketa përfshin priza mbuluese për kasat me profil të ulët.
EAN:
8595247905413
Lansuar:
11. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
PCI-Express x1
Lloji i porteve dalëse:
COM
Kodi:
PCEA-S4N
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve lidhësve të jashtëm:
4
Prodhuesi:
AXAGON
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kartelë zgjeruese AXAGON PCEA-S4N, kontrollues PCIe - 4x porte serike (RS232) 250 kbps
29.17 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo