Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Kontroller i-Tec për Hard Disk, port për USB-A dhe USB-C
Foto e Kontroller i-Tec për Hard Disk, port për USB-A dhe USB-C

Kontroller i-Tec për Hard Disk, port për USB-A dhe USB-C

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
34.76 €
37.60 €
-8%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Kontrolleri posedon dy porte për USB 3.1 të llojit A dhe C, ku USB-C mundëson shpejtësi transferimi prej 10 Gbps. USB-C ka konektor 8-gjilpërësh duke ju mundësuar juve futjen e USB në të dyja anët. Gjithashtu përkrah edhe USB 2.0 dhe 1.1. Gjithashtu ka një furnizues energjie shtesë SATA me konektues 15-gjilpërësh.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
i-Tec
Besueshmëria:
96 %
Teknologjia:
PCI-Express x4
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Lansuar:
22 Tetor 2016
Kodi:
PCE2U31AC
Lloji i porteve dalëse:
USB A 3.1, USB C 3.1
EAN:
8595611701474
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kontroller i-Tec për Hard Disk, port për USB-A dhe USB-C
34.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo