Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë CaseLogic Founder Query 26L, e kuqe

Kodi i produktit:
263879
Dimensionet e jashtme:
310 x 430 x 270
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854243483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-CCAM2126BRK

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,070 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë shpine përbëhet nga poliesteri i qëndrueshëm. Ka xhep kryesorë të ndarë me zingjirë për mbrojtjen e gjërave dhe xhep të përparmë të vogël. Përfshin poashtu xhep për shishe. Volumi i saj është 26L dhe përmasat e jashtme 31 x 27 x 43 cm. Ka vegëz dore dhe dy rripa krahu që mund të rregullohen sipas dëshirës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
310 x 430 x 270
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854243483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-CCAM2126BRK
Lansuar:
27. 6. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Kuq
Pesha kg:
0.34
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE