Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë CaseLogic për laptop 11.6 ", e kaltërt

Kodi i produktit:
259612
Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 55 x 260
Dimensionet e jashtme:
330 x 55 x 300
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,930 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jo vetëm që çanta është një aksesor praktik, por gjithashtu ajo siguron mbrojtje të përsosur për laptopin dhe tabletën tuaj nga dëmtimi në punë ose gjatë argëtimit. Ndarja kryesor është e pajisur me një mbulesë shumë të butë, duke siguruar mbrojtje të përkryer për pajisjen. Brenda, kësaj ndarje është një xhep për tabletë dhe laptop. Ekziston edhe një vend për të ruajtur dokumentet. Xhepat e përparmë janë të siguruara me zinxhirë të fortë, ndërsa xhepi i vogël i telefonit celular ka një zinxhir të fshehur. Çanta është e bërë me poliester me cilësi të lartë që ofron qëndrueshmëri të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 55 x 260
Dimensionet e jashtme:
330 x 55 x 300
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-ADVA111DB
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
11.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [kg]:
0,32
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE