Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë e laptopit Samsonite Network 3, 17.3", e zezë

Kodi i produktit:
225349
Dimensionet e jashtme:
435 x 315 x 115
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847817458
Kodi:
CC8*19003
Lansuar:
31. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,490 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Koleksioni i ri i çantave dhe çantave të krahut Samsonite Network 3 ofron kualitetin e lartë, dizajnin, peshën e lehtë, mundësi për sistemimin e aksesorëve dhe mbi të gjitha çmimin e volitshëm, në një. Çanta e laptopit Samsonite Network 3 me madhësi prej 17.3 '' iu ofron dy pjesë të ndara. Në pjesën e parë gjendet një xhep me zingjir dhe me dry dhe një çantë shtesë e cila mund të hiqet dhe të ngjitet me anë të Velcro-s. Në pjesën e dytë është një pjesë e ndarë për laptop dhe tablet. Çanta vjen me ngjyrë të zezë dhe është e bërë nga poliesteri dhe najloni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
435 x 315 x 115
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847817458
Kodi:
CC8*19003
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
287
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17.3
Materiali:
Najlon, polister
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
422
Pesha [kg]:
0.6
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE