Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë e laptopit Samsonite QIBYTE, 17.3", e kaltër

Kodi i produktit:
225272
Dimensionet e jashtme:
450 x 320 x 120
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847720659
Kodi i prodhuesit:
16N*01003
Lansuar:
31. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Koleksioni i ri i çantave dhe çantave të krahut Samsonite Qibyte ofron kualitetin e lartë, dizajnin, peshën e lehtë, mundësi për sistemimin e aksesorëve dhe mbi të gjitha çmimin e volitshëm, në një. Çanta e laptopit Samsonite Qibyte me madhësi prej 17.3'' iu ofron dy pjesë të ndara; njëra e ndarë për laptop kurse tjetra për tablet dhe një xhep me zingjir. Çanta vjen me ngjyrë të kaltër dhe përbëhet nga polisteri. Pjesa e ndarë për laptop ka dimensione 42.2 x 28.7 x 3.8 cm kurse ajo për tablet 27 x 19 x 1.7 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
450 x 320 x 120
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847720659
Kodi i prodhuesit:
16N*01003
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
287
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17.3
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
422
Pesha [kg]:
0,7
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE