Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë për laptop Port Courchevel CL 17.3" dhe 10.1", e zezë

Kodi i produktit:
174969
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041605139
Kodi i prodhuesit:
160513
Lansuar:
18 Korrik 2015
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
280

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,090 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë elegante nga Courchevel është dizajnuar për laptopë me madhësi deri në 17.3", apo për tablet me madhësi 10.1". Ajo mbron laptopin tuaj nga gërvishtjet, rëniet dhe pluhuri. Ka në rrip për krah, i cili lehtëson bartjen e laptopit. Çanta ka hapësirë edhe për aksesorë dhe dokumente tjera, kurse dizajni kualitativ dhe i hollë ofron mbrojtje maksimale për pajisjen tuaj. Çanta ka dimensione prej 500 x 345 x 100 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041605139
Kodi i prodhuesit:
160513
Lansuar:
18 Korrik 2015
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
280
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17,3
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
40
Pesha [kg]:
0,78
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE