Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë Solight për laptop 13.3", e zezë

Kodi i produktit:
223291
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,700 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çanta elegante e bërë me material cilësor që përputhet me një laptop me diagonale prej 13.3 ". Çanta ka përmasa të brendshme prej 34.5 x 4.5 x 24.5 cm dhe përmasa të jashtme prej 35 x 5 x 25 cm. Xhepi i jashtëm ofron një hapësirë solide për gjërat që duhet të keni gjithmonë në dorë. ku ju mund të vendosni në mënyrë të përshtatshme blloqe, stilolapsa, çelësa, karikues dhe më shumë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE