Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë për laptop Port Designs HANOI Clamshell, për laptop deri në 17,3", e zezë

Kodi i produktit:
214173
Dimensionet e brendshme [mm]:
420 x 285 x 95
Dimensionet e jashtme:
475 x 320 x 100
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041050625
Kodi i prodhuesit:
105062

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,290 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një çantë udhëtimi HANOI Clamshell që është adekuate për laptop të përmasave 17.3 inch. Ky produkt ka vend të mjaftueshëm edhe për pajisje të tjera si kufje, adapter, telefon dhe njëkohësisht shoqërohet edhe me një krah që mund të hiqet apo të lihet sipas dëshirës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
420 x 285 x 95
Dimensionet e jashtme:
475 x 320 x 100
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567041050625
Kodi i prodhuesit:
105062
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
95
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17,3
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
420
Pesha [kg]:
634
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE