Hard Disk SSD Transcend SSD360S 128GB

Kodi i produktit:
183417
EAN:
7605578343806
MLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7,860 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo seri e disqeve kompakte me rezistencë të lartë ndaj tronditjeve dhe vibracionit, paraqet zgjidhjen ideale për laptopin tuaj. Ofron kapacitet prej 128GB. Përfshin teknologji të avancuar dhe opsionin Sleep Mode, i cili ul konsumin e hapësirës së diskut për shfrytëzim në mënyrë drastike. Produkti mbështet SMART, TRIM dhe mbrojtje ECC. Dimensionet e diskut janë 100 x 69.85 x 6.8 mm, ndërsa pesha e tij neto është 58 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578343806
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hyrjet IOPS:
86 000
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GSSD360S
Lansuar:
31 Dhjetor 2015
Leximet IOPS:
40000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
MLC:
Pesha (g):
58
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
540
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TRIM:

Bashkangjitja Hard Disk SSD Transcend SSD360S 128GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE