Mbështjellës për MacBook, MATT - rozë

Kodi i produktit:
212985
EAN:
8596049069938
I përdorshëm me:
Apple MacBook 12
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
14410102300001
Lansuar:
3. 5. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

2960.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Mbështjellës i plastikës "MATT" me ngjyrë rozë luksoze mbron në mënyrë efektive laptopin tuaj nga gërvishtjet dhe goditjet.Ky mbështjellës është bërë prej një plastike të lehtë dhe të qëndrueshme e cila mbron në mënyrë perfekte pajisjen tuaj. Mbështjellësi vendoset lehtë në sipërfaqen e pajisjes kështu që nuk formon flluska ajri. Materiali i hollë dhe jo-rrëshqitës i mbështjellësit përshtatet në mënyrë perfekte në dorën tuaj. Qasja në të gjithë konektorët dhe portet është padyshim e garantuar me 100% përputhshmëri me llojin e pajisjes.Mbështjellësi gjithashtu mund të hiqet lehtë kur ka nevojë të pastrohet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8596049069938
I përdorshëm me:
Apple MacBook 12
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
14410102300001
Lansuar:
3. 5. 2017
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE