Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative Crucial Ballistix Elite, 4 GB DDR4 3200 MHz

Kodi i produktit:
193671
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
6495287789702
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crucial Ballistix Elite përfaqëson memorien DDR4, e cila është zgjidhja ideale për përdorues kërkues të cilët do të mund të punojnë me programe të ndryshme me shpejtësi dhe performancë të lartë. Modelet e memorieve CRUCIAL ofrojnë një kapacitet prej 4 GB me frekuencë prej 3200 MHz në NON-ECC. Memoria përshtatet me Intel XMP 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
6495287789702
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
BLE4G4D32AEEA
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i memories:
DDR4
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE