Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Modul memorie Kingston HyperX Predator, me kapcatitet 8GB DDR4, 2400 MHz

Kodi i produktit:
216221
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172658286
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,230 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston ka qenë gjithmonë dhe ende është një prodhues dhe furnizues kryesor i moduleve të memories. Për shkak të kualitetit dhe besueshmërisë së tyre, shumë prodhues të njohur kompjuterik i përdorin ato në serinë e tyre të modelit dhe përdoren për të testuar tabela të reja, karta grafike dhe kështu me radhë. Kingston HX424C12PB3 / 8 është me cilësi të lartë dhe veçanërisht modul të shpejtë të memories nga seria HyperX Predator me kapacitet prej 8 GB i dizajnuar për punë të lartë 2400 MHz. Ky është një dizajn jo-ECC, i cili menaxhon kohën e CL12 në frekuencën tuaj të punës me tension 1,35 V. Seri HyperX Predator përmban një frigorifer elegant, madhësia e të cilit është 133.35 x 42.2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172658286
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX424C12PB3/8
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
12
Lloji i memories:
DDR4
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE