Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Docking Station i-Tec 2 Thunderbolt, 4K HDMI, USB3.0, i bardhë

Kodi i produktit:
176210
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611700972
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24,740 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt universal i prodhuar nga kompania i-Tec është dok shumë funksional i përbërë nga portet e jashtme, i cili lidhet me pajisjen tuaj kompjuterike përkatësisht me laptopin tuaj me anë të një lidhësi të vetëm të kabllos USB 3.0. Dock-u ka të integruar tre porte USB 3.0, ka një port HDMI Full 4K HD për monitorë, DisplayPort, port RJ-45 për lidhje me LAN Ethernet, port për audio dhe mikrofon me lidhës 3.5mm dhe lidhës me kompjuter Thunderbolt. Doku ka ngjyrë të bardhë dhe funksionon lidhur me AC adapter me energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611700972
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
THUNDERDOCK2
Lansuar:
12 Gusht 2015
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, Thunderbolt 2, USB 3.0
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat (mm):
195 x 77 x 28
Pesha (g):
316
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE