Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Docking station I-tec USB 3.0, DVI, Full HD

Kodi i produktit:
184111
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611701139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

13,740 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dock-u përshtatës universal i prodhuar nga kompania i-Tec është pajisje shumë funkionale, e përbërë nga portet e jashtme, e cila lidhet me pajisjen tuaj kompjuterike përkatësisht me laptopin tuaj me anë të një lidhësi të vetëm të USB 3.0 apo 2.0. Dock-u ka të integruar dy porte USB 3.0 dhe katër porte USB 2.0, ka porte DVI-I Full HD për monitorë me rezolucion me 2048 x 1152 pix. Gjithashtu produkti ka port për audio dhe mikrofon me lidhës 3.5mm dhe port lidhës me internet Gigabit LAN. Doku ka ngjyrë të bardhë, ka dimensione 193 x 77 x 69 mm, peshon 366 g dhe funksionon lidhur me AC adapter me energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611701139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
U3DVIDOCKL
Lansuar:
26 Janar 2016
Lidhësit:
3.5 jack, DVI-I, RJ-45, USB 2.0, USB 3.0
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Përmasat (mm):
193 x 77 x 69
Pesha (g):
366
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE