Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

SSD Kingston Now A400 - 480GB

Kodi i produktit:
213704
EAN:
740617263442
Pesha (g):
41
Trashësia [mm]:
69,9
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,590 Lekë
Ju kurseni : 1,600 Lekë  (21%)
5,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
21% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disk modern nga Kingston me madhësi 480GB i llojit SSD, që ofron shërbim të lartë prej 1 milion orësh. Përdor SATA 3.0 ( në përputhje me SATA 2.0). Shpejtësia e leximit/shkrimit të të dhënave mbërrin deri në 500, respektivisht deri në 450 MB/s.

Vlerësimet

Shpejtesi, korrektesi edhe cmimi me i lire ne treg.Ju faleminderit.
Falemnderit per SSD shume te mire dhe shume falmnderit per te gjitha gadishmerin nga Gjirafa, ju sygjeroj edhe te tjereve ta porositin kete SDD!
Super cmim dhe posta e shpejte
Shpejt mir dhe lire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617263442
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
160
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
SA400S37/480G
Lartësia [mm]:
7
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
41
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
69,9
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE