Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Altoparlantë Genius SP-U115, të zi

Kodi i produktit:
95767
EAN:
132311122132112
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Trashësia [mm]:
70
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,470 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius ka prezantuar një palë altoparlantë portativ, të dizajnuar për t'u lidhur me laptop. Altoparlantët janë zë dizajnuar me ngjyra me shkëlqim, duke u përshtatur kështu në ambientin tuaj të punës. Konvertuesi i kualitetit të zërit është 50 mm, ka output prej 1.5 W (3W total) dhe frekuenca prej 200 Hz deri në 18 kHz. Raporti i sinjalit me tinguj është 80 db. Energjia furnizohet nga një lidhës USB, i cili tanimë gjendet në shumicën e këtyre pajisjeve. Në njërin altoparlant gjendet kontrolli i volumit. Për lidhje shërben një jack 3.5 mm. Altoparlantët përputhen me sistemet operative Windows XP, Vista 7, MAC OS 10.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
132311122132112
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
1,5
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70
Kodi i prodhuesit:
31731006100
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
31 Gusht 2011
Lartësia [mm]:
111
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
200
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
70
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SP-U115 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE