Altoparlantë Genius SW-G2.1 2000, të zi

Kodi i produktit:
144058
EAN:
4710268247289
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
25

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,180 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius sjellë sistemin 2.1 të altoparlantëve, të përshtatshëm për ata që duan të dëgjojnë muzikë ose të luajnë. Një palë satelitë, prodhojnë tinguj të qartë dhe të balancuar, të shoqëruar nga një bass i shkëlqyer që vjen nga subwoofer. Ky sistem ofron output total prej 45 W (RMS) - zmadhuesi i zërit 29 W dhe secili satelit nga 8 W. Altoparlantët kanë frekuenca prej 25 Hz - 20 kHz dhe 4 omë, subwoofer 4 omë dhe raporti në mes të sinjalit dhe tingujve është 85 dB. Satelitët kanë dimensione 125 x 155 x 91 mm, kontrolluesi 55 x 177 x 155 mm, dhe subwoofer 250 x 233 x 235 mm.

Vlerësimet

Zanin kogja t'madh edhe basin e ka perfekt. Me shiku filmat me qet zerim osht shume ma mire sesa me za te Televizorit.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268247289
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
8
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
29
Fuqia totale RMS [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31731055100
Komandë:
Në komandë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
11 Janar 2014
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
25
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SW-G2.1 2000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE