Altoparlantë Logitech S150, OEM, të zi

Kodi i produktit:
54478
EAN:
5099206004023
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
0,6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000029
Komandë:
Në altoparlantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,700 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Logitech i sjell tregut altoparlantët S-150, të cilët kanë një interface USB, e cila tanimë gjendet në secilin kompjuter. Altoparlantët ofrojnë output prej 0.6 W për kanal, kanë ngjyrë të zezë, dhe janë të përshtatshëm për të dëgjuar muzikë, për të luajtur, për të shikuar filma dhe për të komunikuar. Frekuencat varijojnë nga 90 Hz deri në 20 kHz.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5099206004023
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
0,6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000029
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
10 Maj 2011
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlantë Logitech S150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE