Altoparlantë Logitech Z120

Kodi i produktit:
91918
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Trashësia [mm]:
88
Teknologjia:
3.5mm, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kanë madhësi kompakte, që ju mundëson vendosjen në tavolina apo hapësira të vogla. Në pjesën e përparme të njërit altoparlant gjendet kontrolli i volumit. Karikohen me anë të një lidhësi klasik USB. Mund të lidhen me cilëndo pajisje audio, duke i përfshirë MP3 players, telefonat e mençur, tabletët, kompjuterët, e kështu me radhë. Altoparlantët ofrojnë performancë deri në 1.2 W RMS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
5099206028074
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
0,6
Fuqia totale RMS [W]:
1,2
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
90
Kodi i prodhuesit:
980-000513
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
28 Maj 2011
Lartësia [mm]:
110
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Bardhë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
83
Pesha [kg]:
0,25
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
88
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlantë Logitech Z120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE