Altoparlantë Logitech Z150, të zi

Kodi i produktit:
136658
EAN:
5099206048782
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
1,5
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000814

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta dy altoparlantë me output prej 3 W secili, ofrojnë tinguj të fuqishëm dhe të pastër. Ju mund t'i lidhni këta altoparlantë me cilëndo pajisje audio, duke përfshirë MP3 / CD player, e kështu me radhë. Kablloja ka gjatësi prej 1.8 m, ndërsa dimensionet e altoparlantëve janë 151.5 x 84.5 x 76 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206048782
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
1,5
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000814
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
26 Shtator 2013
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Logitech
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlantë Logitech Z150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE