Altoparlantë Logitech Z506 , Gaming, 5.1, të zinj

Kodi i produktit:
78885
EAN:
5099206024830
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
8
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
16
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
27
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

17,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me altoparlantët Gaming Logitech Z506 ju do të përjetoni një eksperiencë unike duke luajtur lojërat tuaja të preferuara. Falë sistemit special të zërimit qe posedojnë këta altoparlantë ju do të arrini të dëgjoni edhe detajet më të vogla të cilat nuk keni mundësi ti dalloni me altoparlantët e zakonshëm. Pasi që çdo lojë është e dizajnuar për zërim dhe ambient unik, këta altoparlantë me fleksibilitetin e tyre ofrojnë një zërim të balancuar duke siguruar kënaqësi të plotë. Mund të lidhen me MP3, CD player, DVD player, konzolë lojërash etj. Peshojnë rreth 5.1 kg dhe vjen së bashku me kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206024830
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
8
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
16
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
27
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000431
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
10 Maj 2011
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlantë Logitech Z506 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE